Medarbejdere hos 65-Ferie

På 65-Feries kontor i Indre København sidder vi ca. 25 rejseglade medarbejdere, der alle er vilde med at opleve verden. Vores egen rejseglæde fører vi videre til vores rejser og til vores gæster, når vi fra regnskab- til salgsafdelin, på hver vores måde sigter mod at give jer årets bedste dage.

Nedenfor finder du en oversigt over medarbejderne på 65-Feries hovedkontor. 
65-Feries rejseledere, kan du læse mere om her. 

Salgs- og rejsekonsulenter:


Ann-Mette Quistorff
Rejsekonsulent
Telefon: 33 14 65 66
Mail: info@65-ferie.dk




Arne Holm
Rejsekonsulent
Telefon: 33 14 65 66
Mail: info@65-ferie.dk




Ditte Johansen
Rejsekonsulent
Telefon: 33 14 65 66
Mail: info@65-ferie.dk




Helle Pedersen
Salgschef
Telefon: 33 14 65 66
Mail: hcp@65-ferie.dk



Produktion og udvikling af rejser: 


Hanne Svane Nielsen
Produktchef, krydstogter
Telefon: 33 76 64 55
Mail: hanne@65-ferie.dk



Lars Henriksen
Lars Henriksen
Brandmanager
Telefon: 33 76 64 90
Mail: lars@65-ferie.dk




Lasse Borch
Produktchef, Italien og Østeuropa
Telefon: 33 76 64 54
Mail: lasse@65-ferie.dk




Kirsten Hansen
Produktchef og ansvarlig for skræddersyede grupperejser
Telefon: 33 76 64 70
Mail: kirsten.hansen@65-ferie.dk




Peter M. Paulsen
Produktchef, operarejser
Telefon: 33 14 65 66
Mail: pmp@65-ferie.dk
 




Ulrik Bo Andersen
Produktchef, Vesteuropa og Norden
Telefon: 33 76 64 57
Mail: ulrik@65-ferie.dk




Margit Häggstrøm
IT og skræddersyede grupperejser
Telefon: 33 14 65 66
Mail: info@65-ferie.dk



Marketing:


Mikkel Øhlenschlæger Andersen
Marketing og kommunikation
Telefon: 33 76 64 95
Mail: mikkel@65-ferie.dk




Katja Scholte
Marketing, grafiker
Telefon: 33 76 64 91
Mail: katja@65-ferie.dk

 



Signe Bonde Poulsen
Marketingchef
Telefon: 33 76 64 56
Mail: signe@65-ferie.dk



Operations og handling:


Bina Vinding
 Afvikling og kvalitetssikring af især krydstogter
Telefon: 33 14 65 66
Mail: fly@65-ferie.dk




Helle Overgaard
Afvikling og kvalitetsikring af flyrejser
Telefon: 33 14 65 66
Mail: fly@65-ferie.dk




Martin Breidahl
Afdelingsleder 
Telefon: 33 14 65 66
Mail: fly@65-ferie.dk





Knud Erik Jensen
Afvikling og kvalitetssikring af busrejser
Telefon: 33 14 65 66 
Mail: operations@65-ferie.dk


 


Aase Dahl
Afvikling og kvalitetssikring af busrejser
Telefon: 33 14 65 66 
Mail: operations@65-ferie.dk
 



Økonomi:


Jytte Hansen
Arbejder i økonomiafdelingen
Telefon: 33 14 65 66
info@65-ferie.dk




Toni Thy Jensen
Arbejder i økonomiafdelingen
Telefon: 33 14 65 66
info@65-ferie.dk



Udvikling og IT:

 

Olav Døssing
Arbejder i økonomiafdelingen
Telefon: 33 14 65 66
Mail: olav@65-ferie.dk



Direktion og ledelse:


Heidi Maak
Administrerende direktør
Telefon: 33 14 65 66
Mail: heidi@65-ferie.dk



 

Ingefred Egehave
Økonomidirektør
Telefon: 33 14 65 66
Mail: ingefred@65-ferie.dk